Gizlilik

www.kgo.com.tr sitemizi ziyaret eden, sitemize üye olan, sitemizden hizmet ya da eğitim alan tüm kullanıcılarımızın kişisel verilerinin güvenliği ve korunması, Kişisel Gelişim Online için büyük önem taşımaktadır. Bu doğrultuda sistemizde aşağıdaki ilkeler geçerlidir:

– Sitemizdeki, üyelik işlemleri, çeşitli form ve anketlerin doldurulması için ziyaretçilerden alınan ad, soyad, eposta adresi, telefon gibi kişisel veriler alınmaktadır. Bu veriler üye ve kullanıcılarımızın seçimleri dahilince kullanılmaktadır. Tercihlerini her zaman değiştirebilirler. Paylaşılan veriler anlık ya da uzun süreli olarak, kullanıcı sözleşmesinde belirtilen şartlar dışında üçünçü şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmaz; reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amaçlı kullanılmaz.

– Kişisel Gelişim Online eğitimlerde, seanslarda ve uygulamalarda, bireylerin anlattıklarını, sırlarını, üçüncü kişilerle paylaşmaz, bilgi vermaz hatta ima bile etmez.

– Sitemize üye olurken alınan tüm kişisel bilgiler, üyelerimizin onayı dışında başka bir kişi ya da kurumla paylaşılmayacaktır. Üyelerimiz diledikleri zaman üyelikten çıkabilir, sistemden bilgilerini sildirebilir ya da e-bülten listemizden çıkabilirler.

– Üyelik bilgilerin, üyelerin şifreleri ile girecekleri sayfalarda kendileri tarafından güncelenebilmektedir. Bu sebeple üyelerimizin şifrelerini başka biri ile paylaşmaması şiddetle önerilmektedir.

– Sitemizdeki online ödeme işlemlerinde kullanılan kredi kartı bilgileri, sitemiz tarafından tutulmamakta; tahsilat işlemleri bankanın güvenli https:// uzantılı sayfalarından yapılmaktadır.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız tarafımızdan teminatımız altındadır.

Yorum yaparak, sizden sonra okuyanlara fikrinizi ulaştırın.