Hakkımızda

 

Önce internet, sonra akıllı telefonlar hayatımızın tam merkezine inanılmaz bir giriş yaptı. Biletlerimizi internetten alıyor, kitapları telefonumuzdan okuyor, neredeyse bütün alışverişimizi internetten yapıyoruz. İnternetsiz yapamaz bir hale geldik. Günümüzde bilgi her an ulaşılabilir mesafede. Bu bilgiyi işlemek ve içselleştirmenin yanında, bireysel farkındalıklar önem kazandı. Madem bilgi bir kaç saniye içinde ulaşılabilir bir durumda, her alanda farkındalık sağlayan kişisel gelişim de ulaşılabilir olmalı. Ulaşılabilirliğin yanında, gerçek bir öğrenme için, bu eğitimler etkileşimli ve uygulamalı olmalıydı.

 

Kişisel Gelişim Online, bu alandaki boşluğu doldurmak ve hayatımızı kolaylaştırmak için 2011 yılında kuruldu. İnternet ortamında ve etkileşimli eğitimler tüm öğrenciler tarafından çok sevildi. 4 yıl içinde Kanada’dan Avustralya’ya 30’dan fazla ülkeden ve Edirne’den Ardahan’a 81 ilden binlerce kişi, eğitimlerimize, seminerlerimize yada seanslarımıza çok kolay bir şekilde katıldı.

 

2013 yılında, kurumsal koçluk yaptığımız firmaların, ısrarları üzerine, personel ve yöneticilerinin ihtiyacı olan eğitimleri vermeye başladık. Bu eğitimlerin tamamını, Koçluk, NLP, Hipnoz ve Kuantumu kullanarak, keyifli, öğretici ve herkesi kapsayan bir hale getirdik.

 

Sektördeki bütün olumsuzlukları, olumlu hale getirmek için,  Eğitim Uzmanlarımız ile, eğitimleri yeniden tasarlayarak, gerek interaktif online  gerekse yüz yüze, eğitimler vererek, dokunduğumuz herkesten tam puan alarak yolumuza devam ediyoruz.

 

Kişisel gelişimi etkin kullanarak, başarılı, mutlu ve her şeyden önce kendiyle barışık bir toplum olmak için biz varız. Ya siz?

Yorum yaparak, sizden sonra okuyanlara fikrinizi ulaştırın.