Bolluk Bereket Atölye Çalışması

Piyango yada Loto gibi oyunlardan ya da miras yoluyla  milyoner olan kişilerin, önceden bolluk bilinci yok ise ortalama 3,5 yıl içinde tüm parayı bitirerek, ilk zamankinden daha fakir olduğunu biliyor musunuz?

Bolluk Bereket Atölye Çalışması Hakkında:

 

Genetik mirasımızdan tutun da, ailemiz, çevremiz, çocuklukta yaşadıklarımız hatta yaşamadıklarımız bizim çekirdek inançlarımızı oluşturur. Bu çekirdek inançlarımız sayesinde, farkında olmadan kendimizi sınırlandırır ve kısıtlarız. Bolluk dışarıdan bakıldığında, dışsal, kazansal yada varlıksal bir durum gibi görünse de, tamamen çekirdek inançlarımızın getirisidir.

 

Toplumumuzun %90’ı gereksiz yere sıkıntılar yaşamaktadır. Bu kesim çok çalışmakta, devamlı maddi konuları düşünmekte, ekonomik olmaya çalışmasına rağmen, br türlü düzlüğe çıkamamaktadır. Bu kesimde olan kişilere, milyonlarca lira para gelse bile, yukarıda belirttiğimiz gibi, ortalama 3,5 yıl içinde eski durumlarına döneceklerdir. Bunun birçok örneğine şahit olmuşsunuzdur.

 

Geriye kalan %10 ise, çok çalışmadan,  ekonomik olmaya kafa yormadan, rahat bir hayat sürmektedir. Bu gruptan birinin eline, toplu bir para geçtiğini gördüğümüzde, iyi bir şekilde değerlendirdiğini, yaşam tarzını fazla etkilemediğini görürüz. 

 

Uzun lafın kısası, bolluk yada kıtlık çekirdek inançlarımızda saklı. Şayet kıtlık bilincine sahipseniz, ne kadar çalışırsanız çalışın, ne kadar ekonomi yaparsanız yapın, çekirdek inançlarınız değişmeden durumunuz kesinlikle değişmeyecektir.

 

Çekirdek inançlarımızın değişmesi, kıtlık bilincinden kurtulup, bolluk bilincini seçmek çok da kolay olmamaktadır. 

 

Tam da sizin ihtiyacınıza yönelik, kıtlık bilincinden kurtulup, varlık bilincine geçmeniz için, 10 haftalık bu etkili programı hazırladık. 

 

Siz de bulunduğunuz yerden, Perşembe akşamları bir saatlik atölyemize katılarak, kıtlık bilincinden kurtulup, varlık bilincini yaşayabilirsiniz.  

 

Üstelik Kısa bir süre için, sadece 250 TL’ye

 

Hayatınızı değiştirecek bu atölyeye kaydolmak için tıklayınız.

 

Bolluk Bereket Atölye Çalışmasına Kimler Katılmalı?

Maddi sıkıntı yaşayan, hak ettiği hayatı yaşamak isteyen ve çok daha rahat yaşamak isteyen herkes.

Bolluk Bereket Atölye Çalışmasının Süresi:

10 Hafta (10 saat online grup seansı) Cep telefonu dahil, internete bağlı bütün cihazlarınız ile, bu atölyeye katılabilirsiniz. 

Bolluk bereket atölye çalışmasının uygulama şekli:

Cuma Akşamları, 22:30-23:00 Arası Grup çalışması: (Teknik olarak en kısa sürede en büyük faydayı sağlamak için bu saat seçilmiştir.)

 

Bu Cuma başlayacak olan atölyemizideki yerinizi ayırtarak, Bolluk ve Berekete yelken açın.

2 thoughts on “Bolluk Bereket Atölye Çalışması

  1. Yıllarca kişisel gelişim kitapları okudum, olumlamalar yaptım, seminerler izledim. Hiç birisi bu kadar etkili olmamıştı. Burada resmen DNAlarıma dokundunuz. beni yeniden formatladınız. Çok teşekkürler.

Comments are closed.