Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

Profesyonel Koç Eğitimi

27 Şubat /22:00 - 28 Şubat /00:00

Profesyonel Bir Koç Olmak İstiyorsanız, bu eğitimimiz tam da size göre!

Profesyonel Koçluk Eğitimimize katılarak, Dilediğiniz uzmanlık alanında bol bol uygulama yaparak, uzman bir koç olarak eğitimi tamamlamaya ne dersiniz?

Evinizden bilgisayarınız, tabletiniz hatta cep telefonunuzdan, canlı sınıfımıza katılarak, yüz yüze bir eğitim almak elinizde.

Bu eğitimimizde sizleri sıkmadan, haftada 3 akşam 2 şer saatlik dilimlerle, tam olarak öğrenmenizi ve uygulamanızı sağlıyoruz.

Sakın kaçırmayın! ve Tüm tanıdıklarınızla paylaşın!

 

Profesyonel Koçluk Eğitimi Günleri:

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Akşamları 21:00-23:00 arası

Eğitime nasıl katılacağım?

Evinizin sessiz bir odasından, internete bağlanan herhangi bir elektronik cihazla canlı sınıfımıza katılabileceksiniz.

Nasıl Uygulama Yapacağım?

Eğitimin ilk gününden itibaren, hemen her gün, sınıfta bulunan arkadaşlarınızla uygulamalar yapacaksınız. Önce arkadaşlarınız sonra eğitmenler sizlere geri bildirimde bulunarak, beyin fırtınası yapacaksınız. Siz de hem danışan hem koç olarak uygulamalara devam edeceğinizden, istediğiniz her konuda uzmanlaşmış olacaksınız.

%100 Öğrenme garantisi:

Her ay en az bir koçluk sınıfı açmaktayız. Eğitim sonunda yeterli uzmanlaşmayı sağlayamazsanız sakın üzülmeyin. Sizin eğitiminizden sonra başlayan başka bir sınıf ile eğitime devam edebilir ve farklı arkadaşlar ile uygulamalar yapıp, uzman olarak mezun olursunuz.

Koçluk Mesleğini Yapma Garantisi:

Kişisel Gelişim Online olarak, Ülkemizde, Koçluk mesleğinin, online platformda gelişmesi için, hemen her türlü girişimleri gerçekleştirmekteyiz. Kurumumuz tarafından, online koçluğu tek çatı altından yapmanıza imkan sağlayacak yeni platformumuz, Şubat ayında faaliyete geçecektir.  Bu platformda, eğitiminden ve uzmanlığından emin olduğumuz koçların öncelikli olarak yer almasını sağlayacağız.

Profesyonel Koçluk Eğitimimize Kaydolmak için tıklayınız!

 

Detaylar

Başlangıç:
27 Şubat /22:00
Bitiş:
28 Şubat /00:00
Etkinlik Etiketler
, , , ,

Mekan

Kişisel Gelişim Online

Yorum yaparak, sizden sonra okuyanlara fikrinizi ulaştırın.

Yukarı