fbpx
İndirim!

Kuantum Practitioner Eğitimi

3.000  2.000 

40 saatlik kuantum practitioner eğitimi

Sevdiklerinizle paylaşın!

Açıklama

Atölye Tarihi: 17 Ekim 2019

Saat 21: 00-23: 00 arası

Davranışlarımızın% 94’ünü bilinçaltımız yönlendiriyor. Bilinçaltımızda, kök inançlarımızda mutluluk ile ilgili olumsuz bir inanç var mı! mutlu olmak için gereken her şeyi yapsak da, mutluluğu doya doya yaşayamayız.

Mutluluk kavramı, tarif edin. Genelde mutluluğu, hedeflerimizin sonunda elde edeceğimiz bir kavram gibi görülebilir. Hayatımızın onu hedef hedeflerimizde. Genelde mutluluğu bu hedeflere bağlarız. Peki gerçekten öyle mi? Mutlu olmak için neden bir takım şartlarımız var? Yoksa kök inançlarımız mı bunu engelliyor?

Mutluluk analizi yaparken zor gibi görünse de, esas mesele daha derinde.

Bilincimiz mutlu olmasını istese, bilinçaltımızda mutluğu istemeyen yada hak görmeyen bir takım inançlarımız olabilir. Böyle bir kök inancımız var, içimizde bir sabotajcı, dudağımızda uçuk misali, tetikte bekler ve zayıf zamanlarımız görevini yapar. Bu görev bazen kıskançlıktır, bazen şüphe, bazen güven. Her seferde adı ve işlev değişse de, işlem işmezmez. Bu yüzden biz bir birine benzer süreçler yaşar ve benzer ilişkiler yaşarız.

Hayatınızda tekrar eden ne var?

Bir birine benzer süreçler yaşıyorsak, benzer şekilde hayatımıza çekiyorsak ve benzer ilişkiler yaşasak, yani hayatımızda tekrar eden negatiflikler var ise, bunun kök inanç olduğu yerde olamaz. Bu kök inançlarımız değişmeden de, bir çeşit mutluluğu doya doya yaşayamadan geçen sırada gider.

Kök inanç nasıl yapılır?

Çocukken hayal gücümüz oldukça geniştir. Yaşadığımız olaylara, hayal gücümüzün etkisinde ve değişik çıkarımlarda bulunuruz. Yani olayları abartarak yaşar ve bilinçaltımızda değişik kodlamalar yaparız. Bu kodlamalar da hayatımızın her yerinde bizi bekliyoruz durur.

Mutsuzluğun sebebi bir kök inancımız ise, bunu değiştirmeden mutlu olamayız!

Kök inanç nasıl farkedilir?

Kök inançlar o kadar derede ki, kendi farkındalığımız ile, anlayabilmemiz oldukça güçtür. Farklı referans ve sorular ile bu inançları farkedebiliriz.

Kuantum İle Mutluluk Atölyesinin Amacı Nedir?

Atölyemizin ilk hedef, mutluluk kavramını, diğer kavramlardan ayırarak, daha fazla süre mutlu olmak için referans hedefi hedefleyin. Bu referans noktaları, daha huzurlu yaşadık, kendimizle barışacak ve daha mutlu olacağız.

İkinci amacımız ise, çok derinde olan çekirdek inançlarımızı farketmemiz için, doru bakış açısılarını geliştirmektir.

Sadece ilk planda safraları getir, mutluluk katsayımızı çok artıracaktır. İkinci hedefi bekliyor ise, çok farklı bir boyutu yaşamanıza yardımcı olacak.

15 yıllık kuantum konseptinin özünü hap şeklinde alacağınız bu atölyeyi, çok mutlu olsanız bile mutlaka almalısınız.

Sevdiklerinizle paylaşın!

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Eğitmen Hakkıdna:

  • Eğitmen: Süleyman Akay
  • 4.88 4.88 yıldız ortalama 8 değerlendirmede

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.