Kişisel Gelişim Online’de Eğitmen Olmak

Kişisel Gelişim Online markası ile, 2011 yılında, online eğitime dünyada ilk başlayan kişisel gelişim kurumuyuz. Günümüzde “online eğitim” adını kullanan çok sayıda kurum olduğunu görmekteyiz. Ancak, uygulamalı ve interaktif online eğitimler sınıf eğitiminden farksız eğitimlerdir. Eğitmen ve bütün katılımcılar, bulundukları yerden sınıfa bağlanırlar, kameraları ve mikrofonlarını açarak, yüz yüze bir eğitim tadında online eğitim alırlar. Biz bu eğitimlere “Camdan-cama eğitim adını taktık, webinar olarak da bilinir.)

Camdan-cama eğitimlerin başlıca avantajları:

  • Yüz yüze eğitimden farksızdır.
  • Salon, ulaşım, konaklama gibi maliyetler olmadığından, maliyetler düşüktür.
  • Kaydedilip tekrar izleme imkanı vardır.
  • Stres faktörü az olduğundan, öğrenme kolaydır.
  • Mekan bağımsız eğitime girersiniz.
  • Bu maddelere yüzlercesini ekleyebilirsiniz.

Eğitim pazarı her yıl düştüğü halde! Online eğitim pazarı her yıl %37 büyümektedir.

 

Kişisel Gelişim Online ailesi olarak; 7 yıllık online eğitim deneyimimizi tüm eğitmen arkadaşlar ile paylaşmaya ve her nerede eğitim veriyorsanız verin, Kişisel Gelişim Online bünyesinde eğitmen olmaya davet ediyoruz.

Gelir paylaşımı modeli ile, Kurumumuzun seçkin eğitmenleri arasına girmek istiyorsanız, aşağıdaki formu hemen doldurun. En kısa zamanda bir şirket yetkilimiz sizi arayacak ve Kişisel Gelişim Online Eğitmenliği sürecinizi başlatacaktır.

Online eğitimi nasıl vereceğinizi kafanıza takmayın. Konu ile ilgili tüm eğitmenlerimizi, donanımlı bir hale getireceğiz.  🙂

Kişisel Gelişim Online:

Verdiğimiz eğitimlerin kalitelerini artırmak ve her yere ulaştırmak için 2011 yılında kurulduk.

Ülkemizde ve dünyada, Yüz yüze tadında online sınıf eğitimleri veren  ilk kurum olmamız elbette önemli!; Ancak biz bu sayede, onbinlerce kişin, minicik de olsa, farkındalık edinmelerine aracılık yaptığımızdan dolayı, Gurur duyuyoruz!

KİŞİSEL GELİŞİM HER YERDE!

Etkileşimli online eğitimler:

Online eğitim denildiğinde, bir çoğunuzun aklına, dilediğiniz zaman girip izleyebileceğiniz video eğitimler gelebilir. Ancak bizim eğitimlerimiz, normal bir sınıf eğitimi gibi, belirlenmiş saatlerde ve tüm sınıfın, görüntülü ve sesli katılımı ile gerçekleşir. Bu sayede nerede olursanız olun, Yüz yüze ve canlı bir sınıfta eğitim alır, uygulamalar yapar ve hocaya sorular sorar, cevaplarını alırsınız.akayajans@hotmail.com @2018