Kişisel Gelişim Online markası ile, 2011 yılında, online eğitime dünyada ilk başlayan kişisel gelişim kurumuyuz. Günümüzde “online eğitim” adını kullanan çok sayıda kurum olduğunu görmekteyiz. Ancak, uygulamalı ve interaktif online eğitimler sınıf eğitiminden farksız eğitimlerdir. Eğitmen ve bütün katılımcılar, bulundukları yerden sınıfa bağlanırlar, kameraları ve mikrofonlarını açarak, yüz yüze bir eğitim tadında online eğitim alırlar. Biz bu eğitimlere “Camdan-cama eğitim adını taktık, webinar olarak da bilinir.)

Camdan-cama eğitimlerin başlıca avantajları:

  • Yüz yüze eğitimden farksızdır.
  • Salon, ulaşım, konaklama gibi maliyetler olmadığından, maliyetler düşüktür.
  • Kaydedilip tekrar izleme imkanı vardır.
  • Stres faktörü az olduğundan, öğrenme kolaydır.
  • Mekan bağımsız eğitime girersiniz.
  • Bu maddelere yüzlercesini ekleyebilirsiniz.

Eğitim pazarı her yıl düştüğü halde! Online eğitim pazarı her yıl %37 büyümektedir.

 

Kişisel Gelişim Online ailesi olarak; 7 yıllık online eğitim deneyimimizi tüm eğitmen arkadaşlar ile paylaşmaya ve her nerede eğitim veriyorsanız verin, Kişisel Gelişim Online bünyesinde eğitmen olmaya davet ediyoruz.

Gelir paylaşımı modeli ile, Kurumumuzun seçkin eğitmenleri arasına girmek istiyorsanız, aşağıdaki formu hemen doldurun. En kısa zamanda bir şirket yetkilimiz sizi arayacak ve Kişisel Gelişim Online Eğitmenliği sürecinizi başlatacaktır.

Online eğitimi nasıl vereceğinizi kafanıza takmayın. Konu ile ilgili tüm eğitmenlerimizi, donanımlı bir hale getireceğiz.  🙂

Sevdiklerinizle paylaşın!