Sık sorulan sorular

Cevaplanmasını istediğiniz soruları, sayfanın altına yorum olarak yazınız. En kısa zamanda soruları cevaplayacak, hem sizin hem de diğer ziyaretçilerimizin bilgilenmesini sağlayacağız.

Eğitimler canlı mı?

Bütün eğitimlerimiz canlıdır. Bütün öğrenciler ve eğitmenler, gürültüsüz bir ortamda, kameralarını ve mikrofonlarını açarak video konferans şeklinde eğitime girerler. Bu sayede yüz yüze eğitim yapmış oluruz.

Eğitim zamanını kaçırırsam ne olur?

Eğitime kaydolduğunuzda, eğitime kadar olan süre içinde 3 gün kala, 1 gün kala ve 1 saat kala 3 SMS ve mail hatırlatması alırsınız. Buna rağmen başka bir işinizden dolayı eğitimi kaçırırsanız, aynı eğitimin sonraki bir sınıfında telafi edersiniz.

İnternet bağlantı hızım önemli mi?

İnternet bağlantı hızınız veri aktarımı açısından önemli, ancak kullandığımız program sayesinde, çok düşük bağlantı hızında bile sorun yaşamazsınız. Eğitime kaydolmadan önce internet hızınızın yeterli olup olmadığını test etmek isterseniz, bu konduda destek verebiliriz.

Eğitimler Kaydoluyor mu?

Eğitimlerimizi, değerlendirme ve geribildirim için kısa süreliğine kaydediyor sonra siliyoruz.

Eğitmene soru sorabiliyor muyum?

Yüz yüze sınıf eğitiminden farksız bir eğitim verdiğimizden, her türlü sorunuzu ders esnasında eğitmene sorabileceksiniz.

Online eğitime dilediğim zamanda girebiliyor muyum?

Online sınıf eğitimleri verdiğimizden ve eğitim canlı olduğundan, eğitim zamanında eğitimde olmanız gerekmektedir.

Sınıflarda etkileşim oluyor mu?

Yüz yüze eğitimde olan her şeyi, teknoloji sayesinde online sınıflarımızda sağlayabiliyoruz.

Eğitime hangi cihazla ile girebilirim?

Eğitime İnternet bağlantısı olan, Bilgisayar, Tablet, Cep telefonu gibi bütün cihazlardan girebilirsiniz.

Eğitim esnasında telefon gelirse ne olur?

Cep telefonunuzdan eğitime girdiniz ve telefonunuz çaldı. Eğitim sınıfıda bir kaç saniyelik kesinti yaşarsınız. Telefonunuzu kısa sürede meşgule alır yada kısa süreli konuşursanız, bir kayıp yaşamazsınız.

Eğitimde uygulamaları nasıl  yapıyorsunuz?

Yüz yüze eğitimdeki gibi, uygulamaları yapabiliyoruz.

Nasıl bir ortamda eğitime girmeliyim?

Gürültüsüz, aydınlık ve sizi rahatsız edecek fazla unsurun olmadığı bir ortam eğitimi alma kalitenizi artıracaktır. Ancak mecburi durumlarda, dilediğiniz her yerden, kulağınızda bir kulaklık olmak şartı ile eğitimi izleyebilirsiniz. Gürültülü bir ortamdaysanız, sizin mikrofonunuz eğitmen tarafından kapatılır ve size çok fazla söz verilmez.

 

Sizin için harika şeyler yapmayı amaçlıyoruz. Siz de paylaşarak destek olur musunuz?

0Yorum var "Sık sorulan sorular"

Yorum yapın

Kişisel Gelişim Online:

Verdiğimiz eğitimlerin kalitelerini artırmak ve her yere ulaştırmak için 2011 yılında kurulduk.

Ülkemizde ve dünyada, Yüz yüze tadında online sınıf eğitimleri veren  ilk kurum olmamız elbette önemli!; Ancak biz bu sayede, onbinlerce kişin, minicik de olsa, farkındalık edinmelerine aracılık yaptığımızdan dolayı, Gurur duyuyoruz!

KİŞİSEL GELİŞİM HER YERDE!

Etkileşimli online eğitimler:

Online eğitim denildiğinde, bir çoğunuzun aklına, dilediğiniz zaman girip izleyebileceğiniz video eğitimler gelebilir. Ancak bizim eğitimlerimiz, normal bir sınıf eğitimi gibi, belirlenmiş saatlerde ve tüm sınıfın, görüntülü ve sesli katılımı ile gerçekleşir. Bu sayede nerede olursanız olun, Yüz yüze ve canlı bir sınıfta eğitim alır, uygulamalar yapar ve hocaya sorular sorar, cevaplarını alırsınız.

akayajans@hotmail.com @2018