Eğitimlerimiz

Profesyonel Koçluk ve Mentörlük Programı

3.594 

(8 katılımcı yorumu)

Kredi kartına, vade farksız 6 taksit!

Eğitim başlama tarihi: 27 Kasım  2019 olup, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri, Saat:22:00-23:30 arasında 10 haftada tamamlanacaktır.

Koçluk Eğitimi Fırsatlarından haberdar olmak için numaranızı bırakabilirsiniz.


Sevdiklerinizle paylaşın!

4 kişilik yer kaldı

Açıklama

Ülkemizdeki Online, canlı ve uygulamalı tek eğitim!

Uygulama yapmadan, koçluğu öğrenemezsiniz!

Günümüzdeki mesleklerin yarısı 30 sene önce yoktu. Futuristlere göre yakın bir gelecekte, şu an popüler olan mesleklerin de çoğu yok olacak. İnanılmaz bir dönüşüm içindeyiz. Bu dönüşüme ayak uyduranlar, çok daha az emekle, diledikleri yerlere gelebilmektedirler. Değişime direnenler ise, maalesef ki oldukları yerde sayıyor gibi görünse de, her şey hareket ettiği için, gerilemektedirler.

Koçluk mesleği dünyada yaklaşık 40 yıldır, ülkemizde ise 20 yıldır uygulanmaktadır. 2013 yılında, Resmi Gazete’de yayımlanarak standartları belli bir meslek onayını da almıştır.

Koçluk, kişinin potansiyelini doğru bir şekilde kullanmasına yardımcı olduğundan, bu dönüşümde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden birisi durumundadır.

Bugün Koçluk hizmetinden faydalanan, hemen herkes, koçluğun getirdiği farkındalık ile, her alanda daha başarılı olmaktadırlar.

Koçluk Nedir?

Koçluk, potansiyelinizi sonuca dönüştürmeniz için aldığınız desteklerin genel adıdır. Hepimizin bir çok şeyi başaracak gücü bulunmaktadır. Ancak nedense çok azımız başarırlar. Bunun sebebi bizdedir. Yeteri kadar motive değilizdir, inanmıyoruzdur, bahanelerimiz vardır, vaz geçeriz, yeldeğirmenleri ile savaşırız. Daha binlerce farklı eylem ile, gücümüzü hedefimize gitmek için değil, engellerimiz ile boğuşurken harcarız. Koç bu durumlarda, potansiyelimizin kullanmamızı engelleri, bilinçaltı süreçte fark ettirerek, o engelleri aşmamızı ve hedefimize ulaşmamızı sağlar.

Koçluğu anlatmak hiç kolay bir şey değil. Bu bir ressamın, resmi nasıl yaptığı, şairin şiiri nasıl yazdığını anlatması kadar zordur. Koçların yaptığı, sürece yargısız yaklaşarak, kişinin engellerini kendisinin farketmesini sağlayarak, başarıyı olağan kılmaktır.  Bir başka söylemle, “kişinin her ne olursa olsun engellerinden kurtulmasına rehberlik etmek” de diyebiliriz. Bir hedefiniz var ise, bir koç ile çalışmak bu hedefe ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Stanford Üniversitesinin yaptığı bir araştırmaya göre, Koçluk hizmeti alan firmalar, koçluğa ödedikleri bedelin en az 6-7 fazlasını, koçluğun getirdiği farkındalık ile çıkarmaktadırlar. 

İş hayatından başka bir veri ise;

Şirketlerde, yöneticilerin, çalışandan aldıkları verim %82 iken, sadece bir aylık koçluk hizmeti sonrası bu rakam %117′ ye çıkmıştır.

Bu kadar kısa sürede bu kadar çözüm bulacak ikinci bir yöntem olduğunu sanmıyorum. Eğer hızlı olmak istiyorsanız, mutlaka koçluk ile tanışın!

Hedeflere ulaşmada, Bilinçaltının rolü:

Yine Stanford Üniversitesinde yapılan araştırmalar sonucu, davranışlarımızın %94’ünü bilinçaltımızın yönlendirdiği tespit edilmiştir. Yani sadece %6 sını bilinçli olarak yapıyoruz. Bu da Koçluğu inanılmaz değerli bir hale getirmektedir.

Nasıl mı?

Bilinci ve bilinçaltını bir teknede kürek çeken iki kişiye benzetebiliriz. İkisinin hedefi aynı olmazsa, bir oyana, bir bu yana gider geliriz. Gücümüzü hedefimize ulaşmak için değil, kendi içimizdeki çekişmede harcarız. Başarısızlıkların temel sebebi budur. İç çekişmelerimiz. Başarısızlığı birilerinin sırtına yükleyip, kendimizi rahatlatırız. Hayatı boyunca birilerini suçlayan tanıdıklarınız vardır. Dikkat edin, onlar hep kurbandır. Birileri özellikle onların önüne engeller çıkarırlar.

Peki Bilincimiz ve Bilinçaltımız birlikte aynı hedefe kürek çekse nasıl bir performans sergileriz?

Büyük başarılarınızı bir gözden geçirin, bu ikisinin aynı hedefi istediğini göreceksiniz.

Hedeflerimizi koyarken, bilincimizi yani mantığımızı kullanırız. Bu hedefler bilinçaltının hedefleri haline gelmezse yada bilinçaltının bu konuda başka hedefleri var ise, hedefimize ulaşmakta çok zorlanırız. Üstelik ulaşsak bile, içimizdeki sabotajcı, mevcut durumu sabote edecektir.

Buna bir örnek verecek olursak;

30 Kilo fazlamız var. Gidişat hiç iyi değil. Ne yapıp edip, kilo vermemiz lazım.  Mantığımız diyor ki, “zayıflamalıyım” Bunun için diyet yapacağım. Bilinçaltımız Zayıflamayı, “zayıflık” olarak algılıyor ve direniyor. Bu durumda diyet yapmak inanılmaz derecede zordur. İçimizdeki sabotajcı devamlı durumu sabote eder durur. Ta ki diyeti bozana kadar. Biz ne kadar motive olursak olalım, beynimiz en çok bu konu ile meşgul olacak, verimimiz, odaklanmamız düşecek ve bir noktada diyeti sonlandıracağız. Çok fazla motive olduğumuzu ve 30 kilo fazlayı da bir şekilde verebildiğimizi düşünelim. Sabotajcı o kiloları aldırana kadar rahat durmayacak ve verdiğimiz 30 kiloyu tekrar kısa zamanda alacağız. Kendinizde yada etrafınızda bunu yaşayan çok kişiye şahit olmuşsunuzdur.

2009 yılında, bir Diyetisyen arkadaşımızla yaptığımız iş birliği neticesinde, 6 ayda, 300 civarında kişi ile çalıştık. Diyetisyen arkadaşımızın, çalışmalarında, 6 aylık takipte, kısa süreli başarı oranı %30 larda idi. Başarılı olamayan 300 kişiye, 2 ay koçluk yaptık.  Kısa süreli başarı oranı %90 ların üzerine çıktı ve hemen hepsi kalıcı başarıyı hayatına kattı. (Bu çalışmadan sonra, Diyetisyen arkadaşımız süreçten memnun kalmadığı! için ismini ve kliniğini burada açıklayamıyorum.)

Koçluğun yaptığı en temel iş, kişinin mantığı ile koyduğu hedefi, bilinçaltının hedefi haline getirmektir. O zaman, kişi en güçlü şekliyle hedefine ulaşır ve her engelin üstesinden kolayca gelir.

Koçluk Ne Değildir?

 • Koçluk Terapistlik değildir.
 • Koçluk Hekimlik değildir.
 • Koçluk Öğretmenlik değildir.
 • Koçluk Mentörlük değildir.
 • Koçluk dert ortaklığı değildir.
 • Koç Abla-kardeş değildir.
 • Koç Arkadaş değildir.
 • Koç yandaş değildir.
 • Koç Yoldaş değildir
 • Koç denetmen değildir.
 • Koçluk Akıl hocalığı değildir
 • Koçluk Danışmanlık değildir.

7 yılı aşkın süredir kesintisiz verdiğimiz bu eğitimler ile, şimdiye kadar 800 ün üzerinde kişi, meslek sahibi oldu. Katılımcılarımızın tamamından %100 memnuniyet aldığımız bu eğitime katılarak, siz de geleceğiniz için harika bir adım atabilirsiniz.

Neden online eğitimi ve “Kişisel Gelişim Online’yi” tercih etmelisiniz?

İyi bir Koç olabilmeniz için, ortalama 60 saatlik bir eğitim almanız, ve bol bol uygulama yapmanız gerekmektedir. Uygulama yapmadan, Koç olmak, Doktorlar dizisini izleyerek, doktorluk yapmak gibi bir durumu ortaya çıkarmaktadır. 7 yılı aşkın süredir verdiğimiz eğitimlerdeki tespitlerimiz ile her eğitimi bir öncekinden iyi bir hale getirmekteyiz. İyi bir Koç olabilmeniz için, eğitim zamana yayılmalı, bol bol uygulama yapılmalı, herhangi bir stres içermemeli, rahat olmalı, süre baskısı olmamalı, dilediğiniz kadar tekrar şansınız olmalı ve sizi heyecanlandırmalıdır. Bütün bunlardan da önce size dokunmalıdır. Bu eğitime katılan 800 kişinin %100 memnun kalmasının belki de en büyük sebebi budur.

Koçluk mesleğine sahip olduktan sonra da, bu mesleği yapabilmeniz için kurumumuz her türlü yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Kurumumuz bünyesinde olan, www.kocrehberi.com sitemiz ile, eğitimimizin hemen sonunda, profesyonel olarak koçluk mesleğini yapabileceğiniz ortamı da sizlere sunmaktayız.

Sertifikalı Koçluk Eğitimimizde Neler Bulacaksınız?

1-İyi bir Yaşam Koçu olabilmeniz için, kendi bilinçaltınız ile iletişimin çok ileri seviyede olması gerekir. Biz bunun için size bir Mentör tayin ediyoruz. Mentörünüz sizin uzmanlaşma sürecinizde, her sorunuzu cevaplayacak, size her alanda destek olacak ve bildiklerini aktaracak.

2- İyi bir Yaşam koçu ve Kişisel Gelişim Uzmanı olmak istiyorsanız, sadece teorik eğitimle bu mümkün değildir. Biz eğitimimizde ilk günden itibaren uygulamalar yapmanızı ve edindiğiniz bilgiyi uygulayarak uzmanlaşmanızı sağlıyoruz.

3- İyi bir Koçluk eğitimi alabilmeniz için, eğitimin bilinçaltı süreçte kanıksanması gerekmektedir. Günde 8 saatlik eğitimlerle bu çok zor olabilmektedir. Neden derseniz, bilgi tam hazmedilmeden, bir üst seviye bilgi verdiğimizde, bilginin kabulü ve hazmedilmesi zor olmaktadır. Biz bu yüzden haftada en fazla 10 saatlik eğitimler vererek, bu süreci etkin kullanmanızı ve müdahale gerekirse kolaylıkla müdahale edebilmeyi sağlıyoruz.

4- Özellikle büyük şehirlerde, ulaşım, trafik, konaklama gibi düşünceler, beynimizi meşgul ettiğinden, öğrencilerin, eğitime konsantre olması zor olmaktadır. Yeteri kadar konsantre olunmadan alınan eğitimlerin amacına ulaşması zor olmaktadır. Biz Online eğitimlerimizde, akşamları, evinizde huzurlu bir ortamda eğitimi almanızı sağladığımızdan, tam bir öğrenme gerçekleşmektedir. Akşam eğitimlerimizde ise, öğrenme işleminden hemen sonra uyumanızı isteyerek, öğrenmenin bilinçaltı düzeye çekilmesini kolaylaştırıyoruz.

5- Her ne kadar eğitim süresi 60 saat olarak yazılmış olsa da, Bu sürenin yeterli olmadığı durumlarda, ilgili arkadaşların, eğitimine devam ederek uzmanlaşmasını sağlıyoruz. Dikkat ediniz Lütfen, Bu eğitim Uzman yetiştirme programıdır! Başka eğitimler ile kıyaslarken bakmanız gereken en önemli nokta budur. Eğitimin sonunda a dan z ye her alanda koçluk yapabilmek istiyorsanız, alacağınız eğitim budur!

6-Bu eğitime katıldığınızda, 60 saatlik bir eğitime katılmanın yanında, 1 yıl boyunca dilediğiniz kadar uygulama yapma şansına sahip olacaksınız. Bu sayede dilediğiniz her konuda uzmanlaşma şansını bulacaksınız.

Online eğitimlerimize katılan arkadaşlarımız ne diyor?

 

Sertifikalı Koçluk Eğitimimizin sonunda uzmanlaşabileceğiniz başlıca koçluk dalları:

 • Yaşam koçluğu.
 • İlişki koçluğu.
 • Kariyer koçluğu.
 • Yönetici koçluğu.
 • Öğrenci koçluğu.
 • Eğitim koçluğu.
 • Sporcu koçluğu.
 • Takım koçluğu

Bu eğitime katılan her arkadaşımız, uzmanlaşıncaya kadar uygulama yapacak ve kurstan mezun olduğunda, rahatlıkla Koçluk mesleğini yapabilecek bir deneyime sahip olacaktır.

Profesyonel Koç Eğitimi Konu Başlıkları:

 • Koçluk Nedir?
 • Koçluk ne değildir?
 • Koçluk kime yapılır?
 • Koçluk Etkisi
 • Koçluğun kuralları-sınırları
 • Koçluk ilişkisi
 • Koçluğa başlamak
 • Hedef koyma
 • kritik gedik
 • Empatik dinleme
 • Güçlü gözlem
 • Hipnotik sorular
 • Güçlü sorular
 • Değişime koçluk
 • Bilinçaltı nedir?
 • Bilinçaltı davranış modeli
 • Vizyon-misyon
 • Farkındalık
 • Koçluk uygulamaları

Profesyonel Koçluk Programı aşamaları:

 • Koçluk eğitimi
 • Koçluk uygulamaları
 • Mentör desteği
 • Kendi koçluk işinizi kurmaya danışmanlık

Profesyonel koçluk programını, ücretsiz test etmek için başvurun!

Sevdiklerinizle paylaşın!

Eğitim Metodumuz

Eğitim Hakkında:

 • Eğitim online sınıf eğitimidir.
 • Eğitime, belirlenen saatlerde canlı olarak katılacaksınız.
 • Eğitime, Telefon Tablet yada Bilgisayar ile girebilirsiniz.
 • Eğitim öğrenme ve uzmanlaşma garantilidir.
 • Sınıf kapasitesi en fazla 12 kişidir.
 • Sonraki eğitimlere de ücretsiz girebilirsiniz
 • Eğitim sonunda Sertifikanız adresinize kargolanacaktır.

 

.

Sevdiklerinizle paylaşın!

Eğitmen

Süleyman AKAY

1970 yılında Konya’da Doğdum. Memur bir babanın çocuğuyum. Bu sayede Anadolu’da küçük ilçelerde harika insanlarla yaşama fırsatı buldum.

Üniversite eğitimim sonrası 8 yıl ticari gemilerde çalıştım. Kaptanlık yaptığım yıllarda gezdiğim ülkelerde, değişik kültürleri ve davranışları analiz etme şansına sahip oldum.

2002 Yılında Kaptanlık Mesleğimi bıraktım ve öncelikle kendimde gördüğüm birçok eksiklikleri giderebilmek adına kişisel gelişim eğitimleri almaya başladım.

NLP ile başlayan serüvenim, sonrasında Koçluk, Hipnoz, Kuantum ile devam etti ve hala bir taraftan devam etmektedir. Yılda en az 200 saat eğitim almak gibi bir hedefe sahibim. Şimdiye kadar buna hep uydum.

Sadece kendimdeki eksiklikleri gidermek için başladığım kişisel gelişim eğitimleri sırasında, sanırım farklı kültürleri ve davranışları tanımam, analitik düşünceyi bilinçaltı davranış modellerinde de uygulamam sayesinde sivrildim ve bu işi profesyonel olarak yapmaya karar verdim.

Rahmetli Sakıp Sabancı’dan duyduğum “Ya yaptığın işi seveceksin, ya da sevdiğin işi yapacaksın”​ sözü benim beylik sözümdür. Bu sözü o kadar benimsemiş olmalıyım ki, yaptığım her işi aşk ile yaptım ve yapmaya devam ediyorum.

Teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip etmekteyim. 2011 senesinde Kişisel Gelişim Online’i kurdum. O yıllarda bütün meslektaşlarım, online eğitimlerin mümkün olmadığını, söylediler durdular. Ben bildiğimi okudum ve geliştirmeye devam ettim. Günümüzde bütün sınıf eğitimlerini, yüz yüze eğitimlerden çok daha verimli hale getirdik.

Geçtiğimiz yıllarda, hizmet verdiğimiz bir çok kurumun, almış oldukları kurum içi eğitimlerin hedeflerine ulaşmakta yeterli olmadığını görerek, farklı bir hale getirmeye karar verdik. Bu eğitimleri, Koçluk NLP, Kuantum ve Hipnoz gibi Kişisel gelişim teknikleri ile destekleyerek özel eğitimler yarattık. Bu eğitimler sayesinde, insanlar sıkılmadan, eğlenerek bilinçaltı öğrenmeler gerçekleştirip, işlediğimiz konuları hayatlarına kolayca geçirmelerine yardımcı olduk.

Kişisel sloganım ” Bilen değil, yapan kazanır” dır. Zira, internet sayesinde bilgi her an ulaşılabilir durumda, ancak bildiklerini uygulayamayan bir nesil olma yolundayız. Herkes, ne yapması gerektiğini biliyor ama bunu nasıl yapacağını bilmiyor. Ben de özellikle Nasıl? sorusunun cevabını arıyorum.

Eğitim sevdalısı bir koç olarak, gelişim ve değişim yaratmayan eğitimlerin modasının geçtiğini ve bizim gibi profesyonellerin dokundukları her insana br katkı sağlamaları gerektiğini düşünüyorum.

İstanbul’da yaşıyorum, evli ve 3 çocuk babasıyım.

.

Sevdiklerinizle paylaşın!

Eğitim güvencemiz

Kişisel Gelişim Online’yi kurmaktaki asıl amacımız, eğitimin önündeki bütün engelleri kaldırmaktı. Bunun için hiç bir eğitimde olmayan telafi imkanı sunuyoruz.

Hiç bir gerekçe göstermenize gerek kalmadan, kaçırdığınız dersleri, bir sonraki eğitimde de canlı olarak alabilme imkanınız bulunmaktadır.

.

Sevdiklerinizle paylaşın!

Profesyonel Koçluk ve Mentörlük Programı için 8 yorum

5 yıldız
100%
4 yıldız
0%
3 yıldız
0%
2 yıldız
0%
1 yıldız
0%
Powered by Customer Reviews Plugin
 1. duygu2892 (doğrulanmış kullanıcı)

  Tesadüf diye bir şeye inanmıyorum.Çünkü Kişisel Gelişim Online ve Süleyman Akay hocamızla tanışmam da yine bir eğitimci arkadaşımın tavsiyesi üzerine gelişti.Öncelikle eğitimi aldığımızda gerçekten ne kadar faydalı ve yanlış tanıtılmış olduğunu görebileceğimiz bir meslek…Meslek olarak icra edilmese bile herkesin önce kendisine faydalı olması adına bu eğitimi alması gerektiğini düşünüyorum.Aldığım bu koçluk eğitimi bilgileri doğrultusunda önce kendimin ve çevremdeki bireylerin güçlü yanlarını , değerlerini , sağlıklı-sağlıksız kişiliklerinin ve ilişkilerinin farkına varılmasını ve en önemlisi de insanları yargısız dinlemeyi öğretiyor.Sadece kısa süreli bir eğitim olarak düşünmeyin, çok güzel arkadaşlıkların ve her zaman her konuda yardım alabileceğiniz bir eğitim kazanıyorsunuz…

  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 2. sinemboyraz (doğrulanmış kullanıcı)

  hicbir karsilasma tesaduf degildir. tesaduf gibi gorunen karsilasmalar,yolu sordugumuz herhangi biri, hafifce carptigimiz insan… hepsi herhangi bir fiziksel,zihinsel , ruhsal yada duygusal bir olayin tetikleyicisi olur ve hic bilmedigimiz yada hayal edemeyecegimiz durumlari yasarken buluruz kendimizi, tipki Suleyman Beyle karsilasmamiz gibi.
  uzun zaman sonra ilk kez bu kadar heyecanlandigimi hissettim ve “kendime bu iyiligi yapmaliyim” dedim, biz degisirsek dunyanin degisecegi gercegini unutarak. kendi yolumu bulabilmeyi hayal ederken,baskalarinin  rotalarini belirlemesine katkida bulunuyor olmanin hissi tarif edilemez. sanirim bu egitimi alan herkesin ortak fikri: kendimize yapabilecegimiz en guzel yatirim. 
  bu uzun yolda dogru ve guvenilir bir yol arkadasiyla ilerliyor olduguma inancim tam. tum ilginiz, samimiyetiniz ve desteginiz icin cok tesekkurler.

  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 3. Esra Zeybek (doğrulanmış kullanıcı)

  Koçluk eğitimi almaya karar verdiğimde nereden başlayacağımı ,ne yapacağımı bilmediğim bir durumda internet sitelerinden araştırma yaparken Süleyman Bey ile tanıştım .Koçlukla ilgili bir kitap bile okumamışken ,ne olduğu konusunda çokta emin değilken hayatımı değiştirecek kişi ile tanıştım .
  Zihnimin soru işaretlerine cevap bulduğum ,başkalarının soru işaretlerinin cevaplarını kendisinin bulmasını sağladığım harika bir dönemdeyim .
  Kendimin farkındayım ,başkalarının farkındalıklarına katkıdayım ….
  Ben bu yolculukta hem kendi iç dünyama keşfe çıktım hemde başkalarının keşiflerine yoldaş oldum ..
  Henüz çok yeni ,henüz çok tazeyim …Süleyman Bey’den öğrenecek çok şeyim var ,araştırmaya ,öğrenmeye ve gelişmeye devam …
  Kendinize yaptığınız en güzel yatırım ..

  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 4. Fatmanur Kara (store manager)

  Merhaba; Yaklaşık 10 senedir yaşam koçu olmayı planlıyordum. Hatay’da yaşadığım için her istediğim zaman eğitime ulaşamıyordum. Daha online ve yüz yüze olmak üzere iki eğitim aldım. Ancak eğitimler benim yaşam koçu olmama imkan sağlamadı. Uygulamayı dışarıdan insanlara yapmam gerkeiyordu ve öğrendiklerim havada kalıyordu. Uygulama yapmak için bu eğitime girdim ancak çok daha fazlasını buldum. Tatildeyken bile akşamları canlı sınıfa girip eğitimlerime devam ettim.

  Süleyman hocaya çok teşekkür ederim. Bizimle teker teker ilgilendiği ve böyle bir eğitim ortamını yarattığı için.

  Resmen bir eğitim aldım ve hayatım değişti diyebilirim.

  Kendim için yaptığım en büyük yatırım bu eğitimdi. Çok ama çok teşekkür ederim. Kendinize bir iyilik yapın ve bu eğitimi alın! Koç olmak zorunda değilsiniz, yaptığınız işte inanılmaz başarılı olacaksınız.

  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 5. Tarkan Kocakurt (doğrulanmış kullanıcı)

  Koçluk eğitimine çok fazla beklentiyle başlamamıştım açıkçası ,sertifika olsun , ilerde lazım olur diye giriştim. Eşim sana ne katacak ki şeklinde yorumlar bile yaptı, nede olsa yıllardır yöneticilik yapıyorum. Daha eğitimin 3.haftasındayız, hayatımın ilk farkındalığını kızıma koçluk denemesi yaparken yaşadım ve fark ettim ki ben yıllardır kızıma öğüt vermekten başka bir şey yapmamışım. Onu hiç dinlemiyormuşum mesela, devamlı ona, hayattan, karşısına çıkacak insanlardan, doğru yollardan, anlayacağınız başının etini yemişim. Kızıma kızım fark etmeden koçluk yapmaya başladım o gün ,inanır mısınız 3 saat susmadı, anlattı da anlattı, ne çok şey biriktirmiş meğer içinde, canım kızım benim ya diye düşündüm. Hedeflerinden, arkadaşlarından, hangi liseye gitmek istediğinden, evde neden devamlı hiçbir şey yapmak istememesinden bahsetti, bizim çok sabırsız olduğumuzu söyledi, aslında biz de o kadar sabırlıyız sanıyoruz ki, nasıl sabırsızlıklar yapıldığını düşünüyorsun dedim, benden bir şey istiyorsunuz, o an ne yaptığımı sormuyorsunuz, yapıp yapmak istemediğimi sormuyorsunuz, yine de “Tamam geliyorum “diyorum, daha 10 saniye olmadan hadi Nehir diyorsunuz, arka arkaya devamlı bu şekilde oluyor ,ben de artık bir şey söylemekten sıkıldım, susuyorum dedi. Şok oldum ve neler yaptığımızın farkına vardım ve almış olduğum eğitimin ben de yaratmış olduğu ve yarattığı farkındalık için müteşekkir oldum. Eşime de işte sadece çocuklarımıza davranışımızın bile farkında olduğumuzu sağladığı için bu eğitim paha biçilemez dedim.
  Size çok teşekkür ediyorum Süleyman Hocam, çok sağolun, hayatıma tuttuğunuz fener sayesinde aydınlanmaya başladım.

  Tarkan Kocakurt (Lojistik Yöneticisi)

  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 6. ovgu (doğrulanmış kullanıcı)

  Kuantum atölyesinden sonra oldum sanmıştım. Meğer daha gidecek çok yolum varmış. Artık öğrencilerime çok daha fazla faydalıyım. Mesleğime daha da aşık oldum. Koçluk harika bir şeymiş. Çok sordum, çok sorguladım, çok yordum. Sağolun varolun!

  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 7. Fatma Yıldız (doğrulanmış kullanıcı)

  Cocukluğumdan beri kişisel gelişim alanına ilgi duyuyordum .Koçluk eğitimi almayı çok istiyordum. Gaziantep’ten koçluk eğitimi alabileceğim yer çok araştırdım ama istediğim kalitede bir yer bulamadım. Araştırmalara devam ederken Suleyman Akay hocanın eğitimi ilgimi çekti. Profesyonel anlamda koçluk eğitimi aldım. Hayatım değişti. Hem kendime hemde başkalarına faydalı olmak ve kişilerin kendini keşfetmesinde profesyonelce destek olmak gercekten keyif verici. Verdiğiniz kaliteli eğitimden dolayı minnettarım size Suleyman Hocam tekrar teşekkur ederim.

  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?
 8. Elif U. Atacan (doğrulanmış kullanıcı)

  Süleyman Hocam’ın eğitim yöntemine önce şüpheli yaklaşmıştım ancak bu eğitimden sonra kesinlikle çok beğendim. Hele ki ilk derste sigara bıraktıran koçluk seansı beni çok etkiledi. Ardından da güzel bir ekip ve, çok çeşitli koçluk seansı uygulamaları ile çok iyi bir eğitim aldık. Şu an her tanıdığıma tavsiye ediyorum. Koç olmak istemeyenlere de koçluk almalarını tavsiye ediyorum. “Hayatınızı kesinlikle olumlu yönde değiştirecek” diyorum. Çok teşekkür ediyorum.

  Bu değerlendirme size fayda sağladı mı?

Sadece bu eğitime kaydolmuş ve tamamlamış kullanıcılar yorum yapabilir.