Yaşam Koçluğu 1. Modül Eğitimi

Sevgili Kişisel Gelişim Online Takipçileri;

Kurulduğumuz günden beri, gerçek bilgileri ve eğitimleri, en kolay şekilde halkımıza sumak için elimizden geleni yaptık ve yapmaya çalışacağız.

5 yıl içinde bu sayede binlerce kişinin, eğitimlerimizden ve hizmetlerimizden faydalanmasını sağladık.

Tek övünç kaynağımız ise, binlerce kişi ile etkileşimde olup ta tek bir kişinin bile kırgın olarak bizden ayrılmamış olmasıdır.

Siz değerli takipçilerimiz için neleri daha iyi yapabiliriz diye her gün düşünmekteyiz.

Bu sayede, yeni bir hizmeti sizlere sunmayı uygun gördük.

Koçluk  ve Uzaktan Koçluk eğitimi bir çok kimse tarafından yanlış yada eksik anlaşılmaktadır. Bu eksik ve yanlış anlaşılmaların önüne geçebilmek için, Profesyonel Yaşam Koçluğu Eğitimimizin 1. Modülüne, talep eden herkesin ücretsiz olarak katılmasını sağlayacağız.

Bu sayede, hem gerçek koçluğun ne olduğunu öğrenerek, ufkunuzu geliştireceksiniz, hem geleceğin mesleği olan kişisel gelişimin farkına varacaksınız hem de koçluk ile ilgili doğruları öğreneceksiniz.

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma akşamları 20:00-21:30 arasında yapacağımız bu eğitime her hafta sadece 50 kişiyi konuk alacağız.

Hemen aşağıdaki formu doldurarak, eğitimdeki yerinizi alın. Koçluk ile tanışın ve hayatınız değişsin.

Adınız Soyadınız

e.posta adresiniz

One thought on “Yaşam Koçluğu 1. Modül Eğitimi

  1. Merhaba bende 36 yaşında mali müşavir olan ama mesleğini sevmeyen ve bu nedenle de geliştirmeyen biriyim… psikoloji, kişisel gelişim her zaman ilgimi çeken konular arasındaydı ve yaşam koçluğu ile istediğim mesleği yapabileceğimi yada her iki işi bir arada yürütebileceğimi düşünüyorum… bu iş beni motive edeceğini düşünüyorum ve bana yol gösterici olabileceğini… bu nedenle bu tür eğitimler almayı düşünüyorum yalnız araştırma sırasında farkettimki çok sayıda kurumlar böyle eğitimler vermekte, seçerken nelere dikkat etmeliyiz. üniversite onaylı ve uluslararası sertifikalar olması önemli sanırım. Geçerliliği olan sertifikalar olsunki ne zamanımız ne vaktimiz boşa gitmesin

Comments are closed.