....

İsim

Cüneyt İngiz

Hakkımda

Özgeçmiş

1976 yılında Almanya’nın Bremen şehrinde dünyaya geldim. İlkokul eğitiminin bir kısmından sonra ailemle Türkiye’ye döndüm ve İstanbul’da yaşamaya başladım. Ortaokul ve lise yıllarından sonra Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Tiyatro hayatım liseden hemen sonra profesyonel olarak başladı. Tiyatro ile yüzlerce oyunda oynadığım gibi 18 yaşıma geldiğimde Türkiye’de 90 ilçe ve 70 ile giderek tiyatroda sahneye çıktım.

Müjdat Gezen Çocuk Tiyatrosu, Oraloğlu Tiyatrosu, Levent Kırca Oya Başar Tiyatrosu, Tevfik Gelenbe Tiyatrosu ve daha birçok tiyatroda rol aldım.

Konservatuarı bitirdikten sonra seslendirme ile tanışarak, çok severek yaptığım dublaj çalışmalarına başladım. Birçok seslendirme stüdyosunda çalıştım. Halen bu çalışmalarıma devam ediyorum.

Tiyatro ile tanıştığım ilk yıllarda köşe yazıları da yazmaya başladım. Önceleri sinema filmleri ile ilgili yazarken, daha sonra tiyatro eleştiri yazıları kaleme almaya başladım.

2006 yılından itibaren drama, tiyatro ve diksiyon eğitimleri vermeye başladım.

2014 yılında eğitimlerimin birikimi olarak kaleme aldığım “Konuşma Sanatı” adlı kitabım ile ilk kitap deneyimini de yaşamış oldum.

Sahnede olmak, yazmak ve eğitim vermek benim dünyamın vazgeçilmezleri. Hayatımı adadığım mesleğimi en iyi şekilde icra etmek için mücadele ediyorum.

Kişisel Gelişim Online:

Verdiğimiz eğitimlerin kalitelerini artırmak ve her yere ulaştırmak için 2011 yılında kurulduk.

Ülkemizde ve dünyada, Yüz yüze tadında online sınıf eğitimleri veren  ilk kurum olmamız elbette önemli!; Ancak biz bu sayede, onbinlerce kişin, minicik de olsa, farkındalık edinmelerine aracılık yaptığımızdan dolayı, Gurur duyuyoruz!

KİŞİSEL GELİŞİM HER YERDE!

Etkileşimli online eğitimler:

Online eğitim denildiğinde, bir çoğunuzun aklına, dilediğiniz zaman girip izleyebileceğiniz video eğitimler gelebilir. Ancak bizim eğitimlerimiz, normal bir sınıf eğitimi gibi, belirlenmiş saatlerde ve tüm sınıfın, görüntülü ve sesli katılımı ile gerçekleşir. Bu sayede nerede olursanız olun, Yüz yüze ve canlı bir sınıfta eğitim alır, uygulamalar yapar ve hocaya sorular sorar, cevaplarını alırsınız.akayajans@hotmail.com @2018