• GİRİŞ
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Bir kurum için projelerin iyi seçilmesi, tutarlı yöntemlerle yönlendirilmesi, zaman zaman sorgulanması ve kurum stratejilerine hizmet edecek şekilde sonuçlandırılması önem kazanmaktadır. Çalışanın ve yöneticinin, çoğunlukla aynı anda ve birden fazla projede görev almak durumunda olduğu ortamlar söz konusu olduğunda projelerin önemi ve yönetimi de daha çok önem kazanmaktadır.

Bundan dolayı proje yönetiminin yükü daha da artmakta ve bununla birlikte planlama sürecinde yaşanan aksaklıklar bir bütün olarak şirketi ve yönetim kadrosunu zora sokmaktadır. Bu eğitim oluşan problemleri çözmede, süreç iyileştirmede, etkinliği kanıtlanmış bir gereç olarak kullanabilmelerine yönelik olarak düzenlenmektedir.

Bu eğitimde amaç; proje planlama sürecini anlamak ve bu süreci başarıyla uygulayabilmek için gereken temel kavram ve araçları tanımaktır. Proje sürecinin diğer iş süreçleriyle olan ilişkisi, proje yöneticisi ve ekip arasında yapılan görev paylaşımı, sektörlere göre farklı uygulamalar, sıkça yaşanan sorunlar ve bunlara yönelik pratik çözüm önerileri sunulacaktır.

Proje Planlama Eğitiminin sonunda:

Bu eğitim sayesinde herhangi bir iş dalında Proje Planlama konusunda detaylı bilgi sahibi olursunuz.
Sahip olduğunuz bu bilgi ile proje yönetiminde çıkabilecek sorunları önceden çözmüş olursunuz.
Bir işletmede proje ofisinin doğru biçimde oluşturulması, organizasyonun yeterli şekilde kurulması, proje kaynakları ve risklerinin düzgün bir şekilde yönetilmesi, projenin başarı ile devam ettirilmesi konusunda detaylı bilgi sahip olursunuz.

 

Ders Konuları

Konu bulunamadı !

Ders Yorumları

YOK

yıldız
 • 5 Yıldız0
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

0 KAYITLI ÖĞRENCİ

  İlgili kurslar

  Kurs yorumları

  • Sertifikalı Koçluk Eğitimi

   Hayatımı değiştiren eğitim 5

   Merhaba; Yaklaşık 10 senedir yaşam koçu olmayı planlıyordum. Hatay’da yaşadığım için her istediğim zaman eğitime ulaşamıyordum. Daha online ve yüz yüze olmak üzere iki eğitim aldım. Ancak eğitimler benim yaşam koçu olmama imkan sağlamadı. Uygulamayı dışarıdan insanlara yapmam gerkeiyordu ve öğrendiklerim havada kalıyordu. Uygulama yapmak için bu eğitime girdim ancak çok daha fazlasını buldum. Tatildeyken bile akşamları canlı sınıfa girip eğitimlerime devam ettim. Süleyman hocaya çok teşekkür ederim. Bizimle teker teker ilgilendiği ve böyle bir eğitim ortamını yarattığı için. Resmen bir eğitim aldım ve hayatım değişti diyebilirim. Kendim için yaptığım en büyük yatırım bu eğitimdi. Çok ama çok teşekkür ederim. Kendinize bir iyilik yapın ve bu eğitimi alın! Koç olmak zorunda değilsiniz, yaptığınız işte inanılmaz başarılı olacaksınız.
   Fatmanur Kara
  Akayajans@hotmail.com tarafından geliştirildi
  X