Vizyonumuz Misyonumuz

Vizyonumuz:

Dünyanın en popüler uzaktan eğitim pazar yeri olmak.

Misyonumuz:

Biz bir pazar yeriyiz. Hizmet verdiğimiz taraflara göre misyonumuzu üçe ayırmamız doğru olacaktır.

Bireyler için Misyonumuz: En güncel eğitimleri, en doğru maliyetle, canlı sınıflarda dünyanın her yerine, sürdürülebilir bir şekilde ulaştırarak, bireylerin önlerindeki eğitim almak ile ilgili engellerin tamamına çözüm üreterek, daha mutlu ve başarılı olmalarına katkı sağlamak.

Eğitmenler için Misyonumuz: Eğitmenlerin, pazarlama, satış, tahsilat, organizasyon gibi asli olmayan işleri onlar adına yerine getirerek, asıl işleri olan eğitime odaklanmaları, bu sayede, daha özgür, güncel ve verimli olmalarına katkı sağlamak.

Kurumlar için Misyonumuz: Çalışanlarının ve yöneticilerinin ihtiyaç duydukları bütün eğitimleri tek bir çatı altından, yüzlerce eğitmen ile, mesai saatleri dışında esnek zaman dilimlerinde, düşük maliyetle almalarına katkı sağlamak.

Değer Önerimiz:

Öğrenme yaşayan bir süreçtir. Sadece bilgiyi alarak öğrenemeyiz. Kişisel Gelişim Online olarak biz, her katılımcımızın, ihtiyacı olanı, öğrenmesi, hazmetmesi, sorgulaması, uygulaması ve bunun sonunda, kalıcı hafızaya atmasını (davranış değişikliğine dönüşmesini) önemsiyoruz. Bunu yapabilmek için, her eğitimde kendimizi güncelediğimiz gibi, eğitimleri hazmedilebilecek dozlarda, zamana yayarak veriyoruz. Bunun yanında, koşulsuz telafi imkanımız ile, öğrenmenin önündeki, engellerinizi kaldırıyoruz.

Yorum yapılmamış

BİR YORUM BIRAK