Eğitmenin eğitimleri....

İsim

İnanç Civelekoğlu

Hakkımda

Özgeçmiş

2010 senesinden beri profesyonel koç – eğitmen ve şifacı olarak çalışmaktadır. Hem bireylere hem de takımlara koçluk yaparak performans ve farkındalıklarının artmasını sağladı. Theta Healing uzmanlığı ile evrendeki yaşam enerjisini kullanarak, birçok danışanın bilinçaltı ve bilincindeki inançları, duygu ve düşünceleri değiştirerek, yeni his ve bilgileri yükleyerek hızlı ve kalıcı değişimlere yardımcı oldu. Daha çok insana şifa sağlayabilmek adına 2016 senesinde Es-Sante ailesine katıldı.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) ve Guild of Energists (GoE) üyesidir. Adler International Learning Academy mezunu olduktan sonra Transandantal Meditasyon ve EFT-Duygusal Özgürleşme Teknikleri eğitimleri de alan İnanç Civelekoğlu, Gordon Thomas Institute’un 52 ülkede sürdürülen P.E.T. (Parents Effective Training) Etkili Anne Baba Eğitimi’nin Türkiye’deki yetkili eğitimcilerindendir.

İş hayatına Panasonic Türkiye’de başladı. 15 yıl boyunca Siemens, Turkcell ve Oberthur firmalarında yönetici olarak çalıştı. Bu süre zarfında başta yönetim ve liderlik olmak üzere pek çok eğitim aldı.

Kişisel Gelişim Online:

Verdiğimiz eğitimlerin kalitelerini artırmak ve her yere ulaştırmak için 2011 yılında kurulduk.

Ülkemizde ve dünyada, Yüz yüze tadında online sınıf eğitimleri veren  ilk kurum olmamız elbette önemli!; Ancak biz bu sayede, onbinlerce kişin, minicik de olsa, farkındalık edinmelerine aracılık yaptığımızdan dolayı, Gurur duyuyoruz!

KİŞİSEL GELİŞİM HER YERDE!

Etkileşimli online eğitimler:

Online eğitim denildiğinde, bir çoğunuzun aklına, dilediğiniz zaman girip izleyebileceğiniz video eğitimler gelebilir. Ancak bizim eğitimlerimiz, normal bir sınıf eğitimi gibi, belirlenmiş saatlerde ve tüm sınıfın, görüntülü ve sesli katılımı ile gerçekleşir. Bu sayede nerede olursanız olun, Yüz yüze ve canlı bir sınıfta eğitim alır, uygulamalar yapar ve hocaya sorular sorar, cevaplarını alırsınız.akayajans@hotmail.com @2018