Eğitmenin eğitimleriTemel bilgiler

İsim

İnanç Civelekoğlu

Hakkımda

Özgeçmiş

2010 senesinden beri profesyonel koç – eğitmen ve şifacı olarak çalışmaktadır. Hem bireylere hem de takımlara koçluk yaparak performans ve farkındalıklarının artmasını sağladı. Theta Healing uzmanlığı ile evrendeki yaşam enerjisini kullanarak, birçok danışanın bilinçaltı ve bilincindeki inançları, duygu ve düşünceleri değiştirerek, yeni his ve bilgileri yükleyerek hızlı ve kalıcı değişimlere yardımcı oldu. Daha çok insana şifa sağlayabilmek adına 2016 senesinde Es-Sante ailesine katıldı.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) ve Guild of Energists (GoE) üyesidir. Adler International Learning Academy mezunu olduktan sonra Transandantal Meditasyon ve EFT-Duygusal Özgürleşme Teknikleri eğitimleri de alan İnanç Civelekoğlu, Gordon Thomas Institute’un 52 ülkede sürdürülen P.E.T. (Parents Effective Training) Etkili Anne Baba Eğitimi’nin Türkiye’deki yetkili eğitimcilerindendir.

İş hayatına Panasonic Türkiye’de başladı. 15 yıl boyunca Siemens, Turkcell ve Oberthur firmalarında yönetici olarak çalıştı. Bu süre zarfında başta yönetim ve liderlik olmak üzere pek çok eğitim aldı.

İLETİŞİM:

Telefon: +90 850 500 2000

WhatsApp: +90 850 500 2000

e.posta:  info@kgo.com.tr

#KisiselGelisimOnline

ÖĞRENME DİNAMİKLERİMİZ:

Okuduklarımızın %10’unu

Duyduklarımızın %20’sini

Gördüklerimizin %30’unu

Yaptıklarımızın %90’ını hatırlıyoruz. 

Kişisel gelişim ihtiyacınızı karşılamak, yani öğrendiklerinizi hayatınızda da uygulayabilmeniz için, eğitimlerimizi, canlı sınıflarda, görerek, duyarak ve uygulamalı olarak vermeye özen gösteriyoruz.

©Tüm hakları saklıdır. 2019