Eğitmenin eğitimleri....

İsim

Burcu Çimen

Telefon

05432369561

Hakkımda

Özgeçmiş

1998 yılında Çankırı’da doğdum .ilköğretim eğitimimi Çankırı kurşunlu Tevfik Fikret ilköğretim okulunda aldım, sonrasında Ankara’da Özel Nene Hatun Kolejinde lise hayatıma başladım.ardından  Ankara Üniversitesi-Ebelik bölümü  ve Anadolu Üniversitesi -Sosyoloji bölümlerinde eğitimime devam ediyorum. Öğrenci ve ebeveyn koçluğu serüvenim 2016 yolunda başladı.  Öğrenci Koçluk Eğitimini tamamladıktan sonra aktif olarak çalışmaya başladım. Çalışmaya başladığım da öğrencilerimin başarısını tecrübe edişimle bu işe olan inancım daha da arttı ,ayrıca Öğrenci Koçluğu bazında seminerler vermekteyim ve 2 senedir matematik ve geometri dalında özel ders vermekteyim .Koçluk dışında diksiyon ve etkili konuşma eğitimim  var. Şu an koçluk yönünde çalışmalarıma devam ediyorum.

Kişisel Gelişim Online:

Verdiğimiz eğitimlerin kalitelerini artırmak ve her yere ulaştırmak için 2011 yılında kurulduk.

Ülkemizde ve dünyada, Yüz yüze tadında online sınıf eğitimleri veren  ilk kurum olmamız elbette önemli!; Ancak biz bu sayede, onbinlerce kişin, minicik de olsa, farkındalık edinmelerine aracılık yaptığımızdan dolayı, Gurur duyuyoruz!

KİŞİSEL GELİŞİM HER YERDE!

Etkileşimli online eğitimler:

Online eğitim denildiğinde, bir çoğunuzun aklına, dilediğiniz zaman girip izleyebileceğiniz video eğitimler gelebilir. Ancak bizim eğitimlerimiz, normal bir sınıf eğitimi gibi, belirlenmiş saatlerde ve tüm sınıfın, görüntülü ve sesli katılımı ile gerçekleşir. Bu sayede nerede olursanız olun, Yüz yüze ve canlı bir sınıfta eğitim alır, uygulamalar yapar ve hocaya sorular sorar, cevaplarını alırsınız.akayajans@hotmail.com @2018