Şirketlerin eğitim ihtiyaçlarına getirdiğimiz çözümler:

Yüksek kaliteli eğitimler:

Eğitimleri teknolojinin son imkanı olan bulut tabanlı webinar sınıflarında yapıyoruz. Oluşturduğumuz sınıflara, katılımcılar cep telefonu, tablet ya da bilgisayar ile girebiliyorlar. Her nerede olursa olsun, yüksek kalitedeki eğitimleri, en iyi şekilde alabiliyorlar.

Eğitim planlaması yapmanızı kolaylaştırdık:

Portalımızda bulunan yüzlerce eğitimden, ihtiyacınız olanları seçerek, dilediğiniz çalışanınızı kolayca kaydedebileceksiniz. Dilerseniz belirli bir miktar eğitim kredisi yükleyerek, çalışanlarınızın kendi planlamasını yapmalarını sağlayacaksınız. Bu sayede günlerce hatta aylarca planlama yapmanıza, onlarla firma ile yazışmaya ve konuşmaya gerek kalmadı.

Eğitim takibini biz yapıyoruz:

Eğitim planlaması yapılıp, kullanıcılar sistemimize tanıtıldıktan sonra; kullanıcıların, eğitimleri ile ilgili hatırlatmaları biz yapıyoruz. Buna rağmen, katılamayan katılımcıları aynı eğitimin bir sonraki sınıfına otomatik olarak kaydediyor ve takip etmeye devam ediyoruz.

Eğitim maliyetlerinizi çok düşürdük:

Sınıf ya da salon kirası, ulaşım ve konaklama gibi giderlerimiz olmadığından, eğitim maliyetlerimiz en düşük seviyededir.

Mekan kiralama ya da ayarlama derdiniz kalmadı:

Eğitimlerimizdeki bulut tabanlı online sınıfları biz oluşturduğumuz için, sizin bir mekan ayarlama derdiniz kalmadı!

Eğitimleri zamana yaydığımızdan, iş gücü kaybınızı ortadan kaldırdık:

Eğitimlerimizi, günde 2-4 saatlik dilimlerde, akşam saatlerinde ya da hafta sonları yapıyoruz. Bu sayede iş gücü kaybı yaşamıyorsunuz.

Yüzlerce eğitim seçeneği:

Yüzlerce uzman eğitmenden, güncel eğitimleri alacaksınız. Üstelik sektörde bulunan kişisel gelişim ile ilgili bütün eğitimleri portalımızda bulabileceksiniz.

Her yerden eğitime girme imkanı:

Dünyanın neresinde olursanız olun, internetin olduğu her yerden, en az gereksinim ile eğitimlere girebilirsiniz.

Kusursuz raporlama:

Portalımızdaki gelişmiş raporlama sistemi ile, katılımcılarınızın eğitim değerlendirme formları ve sertifikaları, eğitim bitiminden çok kısa bir süre sonra, otomatik olarak tanımladığınız eposta adreslerine gönderilmektedir.

Özel sınıf açma imkanı:

Çalışanlarınızın, kurumunuza özel sınıflarda eğitim almasını istiyorsanız, size özel sınıf çözümleri uygulayabiliriz.

Niş eğitimler:

Eğitimlerimizde, eğitimin etkileşim ve uygulama durumuna göre, katılımcı sayısını en düşük seviyede tutuyoruz. Bu sayede en iyi eğitimi butik sınıflarda alabileceksiniz.

Yabancı dil seçeneği:

Yabancı çalışanlarınızı da düşündük. Bir çok eğitimin, ingilizce versiyonunu da açıyoruz. Artık yabancı çalışanlarınız da, kolayca eğitimlerimize girebilecekler.

Sevdiklerinizle paylaşın!