fbpx

Şirketlerin eğitim ihtiyaçlarına getirdiğimiz çözümler:

Yüksek kaliteli eğitimler:

Eğitimleri teknolojinin son imkanı olan bulut tabanlı webinar sınıflarında yapıyoruz. Oluşturduğumuz sınıflara, katılımcılar cep telefonu, tablet yada bilgisayar ile girebiliyorlar. Her nerde olursa olsun, yüksek kalitedeki eğitimler, en iyi şekilde alabiliyorlar.

Eğitim planlamsı yapmanızı kolaylaştırdık:

Portalımızda bununa yüzlerce eğitimden, ihtiyacınız olan eğitimleri seçerek, dilediğiniz çalışanınızı kolayca kaydedebileceksiniz. Dilerseniz belirli bir miktar eğitim kredisi yükleyerek, çalışanlarınızın kendi planlamasını yapmalarını sağlayacaksınız. Bu sayede günlerce hatta aylarca planlama yapmanıza, onlarla firma ile yazışmaya ve konuşmaya gerek kalmadı.

Eğitim takibini biz yapıyoruz:

Eğitim planlaması yapıldı ve, kullanıcılar sistemimize tanıtıldıktan sonra, O kullanıcıların, eğitimleri ile ilgili hatırlatmaları biz yapıyoruz. Buna rağmen, katılamayan katılımcıları aynı eğitimin bir sonraki sınıfına otomatik olarak kaydediyor ve takip etmeye devam ediyoruz.

Eğitim maliyetlerinizi çok düşürdük:

Sınıf yada salon kirası, ulaşım ve konaklama gibi giderlerimiz olmadığından, eğitim maliyetlerimiz en düşük seviyededir.

Mekan kiralama yada ayarlama derdiniz kalmadı:

Eğitimlerimizdeki bulut tabanlı online sınıfları biz oluşturduğumuz için, sizin bir mekan ayarlama derdiniz kalmadı!

Eğitimleri zaman yaydığımızdan, iş gücü kaybınızı ortadan kaldırdık:

Eğitimlerimizi, Günde 2-4 saatlik dilimlerde, akşam saatlerinde yada hafta sonları yapıyoruz. Bu sayede iş gücü kaybı yaşamıyorsunuz.

Yüzlerce eğitim seçeneği:

Yüzlerce uzman eğitmenden, güncel eğitimleri alacaksınız. Üstelik sektörde bulunan kişisel gelişim ile ilgili bütün eğitimleri portalımızda bulabileceksiniz.

Her yerden eğitime girme imkanı:

Dünyanın neresinde olursanız olun, internetin olduğu her yerden, en az gereksinim ile eğitimler girebileceksiniz.

Kusursuz raporlama:

Portalımızdaki gelişmiş raporlama sistemi ile, katılımcılarınızın eğitim değerlendirme formları ve sertifikaları, eğitim bitiminden çok kısa bir süre sonra, otomatik olarak tanımladığınız mail adresine gönderilmektedir.

Özel sınıf açma imkanı:

Çalışanlarınızın, kurumunuza özel sınıflarda eğitim almasını istiyorsanız, size özel sınıf çözümleri uygulayabiliriz.

Niş eğitimler:

Eğitimlerimizde, katılımcı sayısını eğitimin etkileşim ve uygulama durumuna göre, en düşük seviyede tutuyoruz. Bu sayede en iyi eğitimi butik sınıflarda alabileceksiniz.

Yabancı dil seçeneği:

Yabancı çalışanlarınızı da düşündük. Bir çok eğitimin, ingilizce versiyonunu da açıyoruz. Artık yabancı çalışanlarınız da, kolayca eğitimlerimize girebilecekler.

Sevdiklerinizle paylaşın!

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.