fbpx

Yönetici Geliştirme Programı

Bilginizle değil, tutum ve davranışlarınızla yönetici olabilirsiniz.
İkinci ve Üçüncü Kuşak yöneticiler için geliştirilmiş, akademik bilgi içermeyen, kıssadan hisseler yönetimiyle işlenen uzun dönemli bir yönetici geliştirme programıdır. Türk iş yaşamı ve gerçekleriyle uyumludur.

1 KAYITLI ÖĞRENCİ

  Eğitim Başlama tarihi 10 Ekim 2019

  Her perşembe 21:00-22:00 arası (20 hafta)

  Bu eğitim Osmanlı veliahtlarının saltanata hazırlanma yönetiminden esinlenilerek geliştirilmiş, Türk iş yaşamının gerçekleri ve kültürümüzle uyumlu, akademik bilgi içermeyen, kıssadan hisselerle şekillendirilen bir yönetici geliştirme programıdır.

  İşe, insanlara ve sorunlara daha profesyonelce yaklaşımı öngören, bu konuda bir tutum ve davranış değişikliği sağlayan bir programdır. Amacı patronların “işte tam istediğim gibi biri” diye tanımlayabileceği “çalışan kazanır” ilkesine inanan, daha üretken ve daha az risk yaratan yöneticiler kazanmaktır.

  Öncelikle çeşitli test ve anket uygulamalarıyla adayların kişisel ilgi ve beceri alanları belirlenerek, kısmen kişiye özel, kısmen karma olarak düzenlenen ve yürütülen bir programdır.

  Bir taraftan genel yönetim anlayışları, diğer taraftan da dünyada iş ve yönetim adına oluşan gelişmelerin tartışıldığı, işyeri yönetim sorunlarının da ele alındığı tamamen sohbet havasında, bazen kitaplardan özetler çıkarıp tartışarak, bazen iç eğitimlerle desteklenen, kişinin kendi doğrularını bulmasına yardımcı olacak, ama asla son noktayı koymadan sürdüreceğimiz bir liderlik gelişim programıdır.

  top
  ©Tüm hakları saklıdır. 2019