Temel koçluk eğitimi

Yaşam Koçluğu geleceğin mesleği. İsterseniz bu mesleği yapacak olun, isterseniz koçluğu hayatınıza dahil edecek olun. Uygulama yapmadan öğreneceğiniz teorik bilgi, işe yaramayacaktır. Kalıcı bir şekilde koçluğu öğrenmek için tüm imkanları bu sınıfta sunuyoruz.

6 KAYITLI ÖĞRENCİ

  Eğitim başlama tarihi:22 Nisan 2019

  Eğitim günleri: Pazartesi, Çarşamba ve Cuma Saat 21:30-23:00 arası

  İstanbul Gedik Üniversitesi Onaylı ve Sertifikalı!

  Online, canlı ve uygulamalı tek eğitim!

  Uygulama yapmadan, koçluğu öğrenemezsiniz!

  Koçluk, hakkında yüzlerce yazılmış kitap, binlerce makale ve milyonlarca hikaye bulabilirsiniz. Kitapların bile tam anlayamadığı kadar özel bi hizmeti, bir kaç cümle ile anlatmaya çalışalım.

  Koçluk, yolculuktur bir yerden bir yere gitmektir. Yaşamımız boyunca zaten bir çok yerden bir çok yere gideriz. Sonuçlarımızın bir kısmı istediğimiz sonuçlar olsa da, çoğunlukla sürüklenir, istemediğimiz, haketmediğimiz sonuçlar elde ederiz.

  Koçluk hizmetinin en büyük işlevi ise, geliştirdiği farkıdalık ile, kişinin potansiyelini doğru kullanarak, istediği yere gitmesidir.

  Daha geniş bir perspektifte Koçluk, kişinin doğru kararı vermesi, bu kararı uygularken yaşadığı iç iletişimi, motivasyonu ve dış iletişiminide potansiyelini hayata geçirmesine yardımcı olmaktır diyebiliriz.

  Koçluk hizmeti, profesyonel bir hizmet olarak alınabildiği gibi, koçluk ile hemen her mesleği hatta özel hayatı birleştirerek, işinizde ve özel hayatınızda çok daha verimli olabilirsiniz.

  Koç- Yönetici olursanız: çalışanlarınızın karar almalarından, motivasyonlarına destek olarak, huzurlu çalışır ve verimli olursunuz.

  Koç- Öğretmen olursanız: Öğrencilerinizin, potansiyellerini gerçekleştirmelerinin önündeki engelleri farkettirir, güçlü ve başarılı olmalarına destek olursunuz.

  Koç- Ebeveyn olursanız: Çocuğunuzun, kişiliğinin ve karakterinin gelişmesinde inanılmaz etkili olur, güçlü, başarılı ve kendiyle barışık olmasına yardımcı olursunuz.

  Kısacası Koçluk, farkındalık geliştirmenize yardımcı olan mucizevi bir meslektir. Bu eğitim ile bu eşsiz ve güçlü mesleğin detaylarını öğrenecek, Koçluğu hayatınıza katarak çok daha başarılı olacaksınız.

  Yüzünüzü hep güldürecek, farklı bakmanızı sağlayacak bu eğitim, kendinize verebileceğiniz en güzel ödüldür.

  Hayatınızın sonuna kadar, faydasını göreceğiniz bu ödülü, sizin ve sevdiklerinizin hakettiğini düşünüyoruz.

  Not: Eğitimimiz canlı bir eğitim olup, sorularınızı eğitmenimize sorabileceksiniz.

  Eğitimimizde, etkileşimin yüksek olması için azami katılımcı sayısı 24 tür.

  Daha önce koçluk eğitimlerimize katılan arkadaşlarımızın yorumlarını mutlaka dinlemelisiniz.

  Sertifikamız:

   

  Koçluk eğitimimize ön kayıt için, lütfen formu doldurun.

  Sizin için harika şeyler yapmayı amaçlıyoruz. Siz de paylaşarak destek olur musunuz?

  İLETİŞİM:

  Telefon: +90 850 500 2000

  WhatsApp: +90 850 500 2000

  e.posta:  info@kgo.com.tr

  #KisiselGelisimOnline

  ÖĞRENME DİNAMİKLERİMİZ:

  Okuduklarımızın %10’unu

  Duyduklarımızın %20’sini

  Gördüklerimizin %30’unu

  Yaptıklarımızın %90’ını hatırlıyoruz. 

  Kişisel gelişim ihtiyacınızı karşılamak, yani öğrendiklerinizi hayatınızda da uygulayabilmeniz için, eğitimlerimizi, canlı sınıflarda, görerek, duyarak ve uygulamalı olarak vermeye özen gösteriyoruz.

  ©Tüm hakları saklıdır. 2019
  WhatsApp