Stres Yönetimi

Seminer tarihi: 5 Aralık 2019

Saat 21:00

Sevdiklerinizle paylaşın!

99 kişilik yer kaldı

Açıklama

Çağımızın sorunu stres.

Beynimiz uzun süre strese maruz kaldığında, su oranının düştüğü ve beynimizin süngerimsi bir yapıya dönüştüğünü biliyor musunuz?

Bu seminerimizde, stresin nasıl oluştuğunu görecek ve stres ile baş etmenin yollarını öğreneceğiz.

Sevdiklerinizle paylaşın!

Eğitmen

Süleyman Akay

1970 yılında Konya’da Doğdum. Memur bir babanın çocuğuyum. Bu sayede Anadolu’da küçük ilçelerde harika insanlarla yaşama fırsatı buldum.

Üniversite eğitimim sonrası 8 yıl ticari gemilerde çalıştım. Kaptanlık yaptığım yıllarda gezdiğim ülkelerde, değişik kültürleri ve davranışları analiz etme şansına sahip oldum.

2002 Yılında Kaptanlık Mesleğimi bıraktım ve öncelikle kendimde gördüğüm birçok eksiklikleri giderebilmek adına kişisel gelişim eğitimleri almaya başladım.

NLP ile başlayan serüvenim, sonrasında Koçluk, Hipnoz, Kuantum ile devam etti ve hala bir taraftan devam etmektedir. Yılda en az 200 saat eğitim almak gibi bir hedefe sahibim. Şimdiye kadar buna hep uydum.

Sadece kendimdeki eksiklikleri gidermek için başladığım kişisel gelişim eğitimleri sırasında, sanırım farklı kültürleri ve davranışları tanımam, analitik düşünceyi bilinçaltı davranış modellerinde de uygulamam sayesinde sivrildim ve bu işi profesyonel olarak yapmaya karar verdim.

Rahmetli Sakıp Sabancı’dan duyduğum “Ya yaptığın işi seveceksin, ya da sevdiğin işi yapacaksın”​ sözü benim beylik sözümdür. Bu sözü o kadar benimsemiş olmalıyım ki, yaptığım her işi aşk ile yaptım ve yapmaya devam ediyorum.

Teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip etmekteyim. 2011 senesinde Kişisel Gelişim Online’i kurdum. O yıllarda bütün meslektaşlarım, online eğitimlerin mümkün olmadığını, söylediler durdular. Ben bildiğimi okudum ve geliştirmeye devam ettim. Günümüzde bütün sınıf eğitimlerini, yüz yüze eğitimlerden çok daha verimli hale getirdik.

Geçtiğimiz yıllarda, hizmet verdiğimiz bir çok kurumun, almış oldukları kurum içi eğitimlerin hedeflerine ulaşmakta yeterli olmadığını görerek, farklı bir hale getirmeye karar verdik. Bu eğitimleri, Koçluk NLP, Kuantum ve Hipnoz gibi Kişisel gelişim teknikleri ile destekleyerek özel eğitimler yarattık. Bu eğitimler sayesinde, insanlar sıkılmadan, eğlenerek bilinçaltı öğrenmeler gerçekleştirip, işlediğimiz konuları hayatlarına kolayca geçirmelerine yardımcı olduk.

Kişisel sloganım ” Bilen değil, yapan kazanır” dır. Zira, internet sayesinde bilgi her an ulaşılabilir durumda, ancak bildiklerini uygulayamayan bir nesil olma yolundayız. Herkes, ne yapması gerektiğini biliyor ama bunu nasıl yapacağını bilmiyor. Ben de özellikle Nasıl? sorusunun cevabını arıyorum.

Eğitim sevdalısı bir koç olarak, gelişim ve değişim yaratmayan eğitimlerin modasının geçtiğini ve bizim gibi profesyonellerin dokundukları her insana br katkı sağlamaları gerektiğini düşünüyorum.

İstanbul’da yaşıyorum, evli ve 3 çocuk babasıyım.

 

 

 

 

Sevdiklerinizle paylaşın!

Seminere giriş yöntemimimiz

 • Seminerlerimizi “Zoom Cloud Meetings” uygulaması aracılığıyla, canlı sınıflarda yapmaktayız.
 • Uygulama, sayesinde, görüntülü ve sesli canlı sınıf ortamında seminerleri kolaylıkla verebilmekteyiz.
 • Yüz yüze sınıfta olan her şeyi, online sınıfımızda da yapabildiğimizden, tüm sınıflarımız etkileşimlidir.
 • Seminerde, Eğitmen Görüntülü ve sesli olarak katılacaktır. Katılımcılarımız dilerlerse, Sadece yazarak, sesli yada görüntülü ve sesli olarak katılabilirler.
 • Seminere, kolay bir şekilde nasıl gireceğinizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

 

 

 • Eğitimlerimiz, “Zoom Cloud Meetings” Uygulaması aracılığıyla, canlı sınıflarda yapmaktayız.
 • Uygulama, sayesinde, görüntülü ve sesli canlı sınıf ortamında eğitimleri kolaylıkla verebilmekteyiz.
 • Yüz yüze sınıfta olan her şeyi, online sınıfımızda da yapabildiğimizden, tüm sınıflarımız etkileşimlidir.
 • Eğitimde, Eğitmen Görüntülü ve sesli olarak katılacaktır. Katılımcılarımız dilerlerse, Sadece yazarak, sesli yada görüntülü ve sesli olarak katılabilirler.
 • Eğitime, kolay bir şekilde nasıl gireceğinizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz. 
 • Eğitimlerin verimliliği için her eğitimde kontenjan sınırımız vardır.
 • Eğitim sonunda, ıslak imzalı sertifikanız, belirmiş olduğunuz adrese, postalanacaktır

Sevdiklerinizle paylaşın!

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

Sadece bu eğitime kaydolmuş ve tamamlamış kullanıcılar yorum yapabilir.