fbpx

İnsan Kaynakları Yönetimi

Personel Yönetiminden İnsan Kaynaklarına geçmek isteyen şirketlerde görev yapan ya da bu konuda kendini geliştirmek isteyenler için, Türk iş yaşamı ve gerçekleriyle uyumlu, son derece basit ve uygulanabilir bir İnsan Kaynakları Sistemi

0 KAYITLI ÖĞRENCİ

  Eğitim tarihi  28-29 Eylül 2019

  Eğitim saati: 19:00-22:00 arası

  İNSAN KAYNAKLARI SİSTEMLERİ OLUŞTURMA

  Ünlü dünya devi, Sony’nin kurucusu Akio Morita:Ne kadar başarılı, zeki ve usta olursanız olun, işinizin geleceği çalıştırdığınız insanların elindedir ” diyor.

  O halde öncelikle doğru insanlarla yola çıkmak, onlara doğru hedefler göstermek ve bu hedeflere ulaşabilmeleri için de önderlik etmek gerekmektedir.

  İnsan kaynakları, bir işletmenin vazgeçilemez kaynaklarından biridir. Teknoloji ve sermayenin rahatlıkla kopyalanabildiği bir iş ortamında, kopyalanamayacak en önemli kaynaklarınız çalışanlarınız, yöntemleriniz ve işletmenizin kültürüdür.

  Rekabet koşullarında fark yaratacak olan bu kaynağın korunması ve geliştirilmesi için oluşturulacak sistemin, her işletmenin kendi kültürüne ve rekabet koşullarına göre düzenlenmesi, gerçek yaşamda uygulanabilir, artı yük getirmeyecek kadar düşük maliyetli ve basit olması çok önemlidir.

   

  Sizin için harika şeyler yapmayı amaçlıyoruz. Siz de paylaşarak destek olur musunuz?

  ©Tüm hakları saklıdır. 2019