İnsan Kaynakları Yönetimi

Personel Yönetiminden İnsan Kaynaklarına geçmek isteyen şirketlerde görev yapan ya da bu konuda kendini geliştirmek isteyenler için, Türk iş yaşamı ve gerçekleriyle uyumlu, son derece basit ve uygulanabilir bir İnsan Kaynakları Sistemi

0 KAYITLI ÖĞRENCİ

  Eğitim tarihi  27-28 Nisan 2019

  Eğitim saati: 19:00-22:00 arası

  İNSAN KAYNAKLARI SİSTEMLERİ OLUŞTURMA

  Ünlü dünya devi, Sony’nin kurucusu Akio Morita:Ne kadar başarılı, zeki ve usta olursanız olun, işinizin geleceği çalıştırdığınız insanların elindedir ” diyor.

  O halde öncelikle doğru insanlarla yola çıkmak, onlara doğru hedefler göstermek ve bu hedeflere ulaşabilmeleri için de önderlik etmek gerekmektedir.

  İnsan kaynakları, bir işletmenin vazgeçilemez kaynaklarından biridir. Teknoloji ve sermayenin rahatlıkla kopyalanabildiği bir iş ortamında, kopyalanamayacak en önemli kaynaklarınız çalışanlarınız, yöntemleriniz ve işletmenizin kültürüdür.

  Rekabet koşullarında fark yaratacak olan bu kaynağın korunması ve geliştirilmesi için oluşturulacak sistemin, her işletmenin kendi kültürüne ve rekabet koşullarına göre düzenlenmesi, gerçek yaşamda uygulanabilir, artı yük getirmeyecek kadar düşük maliyetli ve basit olması çok önemlidir.

   

  Sizin için harika şeyler yapmayı amaçlıyoruz. Siz de paylaşarak destek olur musunuz?

  İLETİŞİM:

  Telefon: +90 850 500 2000

  WhatsApp: +90 850 500 2000

  e.posta:  info@kgo.com.tr

  #KisiselGelisimOnline

  ÖĞRENME DİNAMİKLERİMİZ:

  Okuduklarımızın %10’unu

  Duyduklarımızın %20’sini

  Gördüklerimizin %30’unu

  Yaptıklarımızın %90’ını hatırlıyoruz. 

  Kişisel gelişim ihtiyacınızı karşılamak, yani öğrendiklerinizi hayatınızda da uygulayabilmeniz için, eğitimlerimizi, canlı sınıflarda, görerek, duyarak ve uygulamalı olarak vermeye özen gösteriyoruz.

  ©Tüm hakları saklıdır. 2019
  WhatsApp