fbpx

İlişki Koçluğu Eğitimi

1.000 

Sevdiklerinizle paylaşın!

Kategoriler:

Açıklama

Eğitim başlama tarihi: 5 Ekim 2019
Cumartesi ve pazar akşamları, 21:00-23:30 arasında (2 hafta)

Eğitimimiz; İstanbul Gedik Üniversitesi tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

İlişki Koçluğu Eğitimi hakkında:

İlişkiyi dediğimiz zaman ilk akla gelen, çiftler arasındaki ilişki gelse de, evlilik, sevgililik, flört dışında da, çok sayıda kişi ile ilişki halindeyizdir. Alt-üst ilişkisi, patron-çalışan ilişkisi, ebeveyn-çocuk ilişkisi gibi, yüzlerce ilişki modeli sayabiliriz.

İlişkiler hayatımızda o kadar fazla yer almaktadır ki, ilişki yönetimi herkes için önemli bir hal almaktadır.

İlişki yönetiminde iyi olanlar, kurumsal hayatta daha çok sevilmekte, ast-üst ilişkisindeki başarısı terfiyi kolaylaştırmaktadır.

Kendi işi ile uğraşan birinin, müşterileri ile olan ilişki yönetimi, o kişinin refere edilmesine, müşteri sadakatini kazanmasına, dolayısı ile, ilişki yönetimi sayesinde, gelirini artırmasına vesile olmaktadır.

Çocuklarıyla iyi ilişkileri olan ebeveynlerin çocuklarının, özgüven, başarı, yaratıcılık gibi konularda, arkadaşlarından daha iyi olmasının yanında, sigara, alkol, uyuşturucu gibi, zararlı ve ölümcül bağımlılıklardan uzak durdukları gözlemlenmektedir. Tersten okuma yaptığımızda, bağımlılık sahibi çocukların, hemen hepsinin, ebeveynleri ile, iletişimlerinin sorunlu olduğunu görmekteyiz.

Karı-koca yada sevgililer arasındaki ilişki yönetimi de, başta mutluluk olmak üzere, tüm başarımızı, verimliliğimizi etkilemektedir.

Hal böyle olunca, her geçen gün ilişki koçluğuna olan ihtiyaç da artmaktadır.

İlişki koçluğu programımız, 12 saatlik bir program olup,  24 saatlik Temel Koçluk Eğitimini, başarı ile bitiren arkadaşlarımız katılabilirler.

Sevdiklerinizle paylaşın!

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Eğitmen Hakkıdna:

  • Eğitmen: Süleyman Akay
  • 4.88 4.88 yıldız ortalama 8 değerlendirmede

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.