14 Aralık 2018 Cuma

Saat: 22:00-23:00

Bolluk bereket atölye çalışmamız 10 haftalık benzersiz bir programdır. Çalışmanın detaylarını, linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

İhtiyacı olan herkesin, doğru bilgileri ilk elden alması ve sorularını sorması için, atölyenin ilk gününü isteyen tüm katılımcılara açıyoruz.

Biz dokunsal bir milletiz. Marketten ekmeği bile alırken, dokunmadan alanımız neredeyse yoktur. Dokunmadan alınacak bir eğitimin, bayat olacağı, yeterli olmayacağı, işlevinin olmayacağı gibi onlarca önyargıya sahibiz.

Einstein; “Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan zordur.” demiş. Şayet Atölyemiz ve Online eğitim konusunda önyargılarınız var ise, emin olun çok şey kaybediyorsunuz!

Kuantumun başarısının sırrı, negatif kök inançları, pozitif kök inançlar ile değiştirmektedir.

Amacımız, online eğitim ile uzun süreli eğitimlerin ne kadar kolay verilebildiğini daha fazla kişiye ulaştırmak.

Online eğitim yada Kuantum hakkında, bildiklerini söylemek, bilmediklerini sormak yada izleyici olmak için Bu online toplantıya mutlaka bekliyoruz.

Not: Hizmet bedeli olarak 1 TL görünmektedir. Sitemize kaydolan herkesin cüzdanına 10 TL bonus hediye ediyoruz. 1 TL lik ödemeyi cüzdanınıza tanımladığımız bonustan düşeceğiz ve hiç bir ücret ödemeyeceksiniz.

Toplantıya nasıl gireceğiniz konusunda, kaydınızı yaptıktan sonra bizden, detaylı bir mail alacaksınız.

Ders Konuları

Konu bulunamadı !

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

akayajans@hotmail.com tarafından tasarlandı
X