Sık sorulan sorular

Online eğitimleriniz video eğitimler mi? yoksa etkileşim oluyor mu?

-Bütün eğitimlerimiz etkileşimli olmaktadır. Video konferans yöntemiyle bulunduğunuz yerden sesli ve görüntülü olarak, canlı sınıfımıza katılıyorsunuz. Bu sayede, canlı sınıf ortamına her yerden katılabiliyorsunuz.

 

Eğitimlerinizden memnun kalmazsam ne olacak?

-Bütün eğitimlerimizden cayma hakkına sahipsiniz. Eğitimin 1/3 lük ilk kısmını alıp da, memnun olmadığınız her durumda eğitimden ayrılabilir, ödediğiniz ücreti geri alırsınız.

 

Sertifikalarınız Uluslararası geçerli mi?

-Bilinenin aksine sertifikaların uluslararası geçerliliği yoktur! Uluslararası geçerliliği olan sizin alacağınız ünvandır. Ünvan alma şartlarını ICF Türkiye’nin internet sitesinden görebilirsiniz. Eğitimimiz ICF temel koçluk yetkinliklerini hatta, Mesleki yeterlilik kurumu ve diğer kurumların Koçluk yetkinliklerini fazlasıyla karşılamaktadır.  Dilerseniz linke tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz.

ICF Türkiye’nin sayfasında göreceğiniz gibi, sertifikanızı nereden alırsanız alın, ünvan almak için, aşağı yukarı aynı yükümlülükleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Kurumumuzdan alacağınız sertifika, dökümantasyon ve Mentörlük hizmeti, Ünvan almanız için yeterli olmaktadır. Yani sizi ve ünvanınızı uluslararası geçerli kılacak olan, aldığınız eğitim, koçluk beceriniz ve alacağınız mentörlük hizmetidir.

Başka bir kurumdan eğitim almış olsanız bile, ünvan almak için, Kurumumuzdan Mentörlük hizmeti alabilirsiniz.

Eğitimlere tekrar tekrar girebilir miyim?

-Şayet bir eğitimi direkt almışsanız, aynı eğitimin sonraki sınıflarından bir tanesine, yeteri kadar öğrenmediğinizi düşünüyorsanız, birden fazla sınıfta aynı eğitime katılabilirsiniz. Şayet kulüplerimizden birine üye iseniz, üyeliğiniz devam ettiği müddetçe eğitimlerimize, kontenjan dahilinde, istediğiniz kadar girebilirsiniz.

 

SİZ DE CEVAPLAMAMIZI İSTEDİĞİNİZ SORULARI, AŞAĞIYA YORUM OLARAK YAZABİLİRSİNİZ.

Yorum yaparak, sizden sonra okuyanlara fikrinizi ulaştırın.